Site Overlay

Kontakt

Vill du möta våra produkter på din marknad? Har du en bra idé som du tror skulle passa oss? Hör av dig!

 

Marknad & Försäljning:

Ryan Cekander, Marknads- och försäljningsdirektör 
076 1950641
ryan.cekander@climaterecovery.com

Stefan Olsson, marknadschef
073 6257371
stefan.olsson@innowiz.se

Göran Bernhardsson, försäljningschef
070 5244758
goran.bernhardsson@climaterecovery.com

Teknisk support i Stockholmsregionen:
Erik “Perka” Johansson, Skeppsdals Ventilation AB
Skeppsdalsvent@outlook.com

Teknisk support i Göteborgsregionen:
Richard Sundman, Installationsteknik Sverige AB
richard@itsgroup.se 

För teknisk support i andra regioner, kontakta:
Eva Lindgren, 072 6663858
eva.lindgren@climaterecovery.com

För alla försäljningsrelaterade frågor kontakta:
Eva Lindgren, försäljningsadministratör
072 6663858
eva.lindgren@climaterecovery.com

Order skickas till:
order@climaterecovery.com

För alla marknadsföringsrelaterade frågor kontakta:
info@climaterecovery.com

Hållbarhet:
Jarl Bengtson, Hållbarhetsdirektör
070 7950309
jarl.bengtson@climaterecovery.com

Produktion:
Ulf Arnemo, produktionschef och VD
072 0884825
ulf.arnemo@climaterecovery.com


Administration:
Annika Carlgren, ekonomi/administration
+46 (0)702083040
ekonomi@climaterecovery.com


Generell information: 
info@climaterecovery.com